O nás

     NEREUS, s.r.o. je českou společností působící v oblasti bezpečnostních a komunikačních systémů, elektroinstalací, technických zařízení budov, informačních technologií, komplexních služeb v oblasti slaboproudých systémů od prvotní konzultace, instalace a dodávky systémů až po jejich údržbu po celou dobu životnosti. Je zaměřena na oblast servisních, obchodních, konzultačních služeb a poradenství a klade maximální důraz na kvalitu a tím i vysokou spokojenost zákazníka. Jméno NEREUS, s.r.o. je založeno na kvalitních a vynikajících službách a nabízí kompletní sortiment produktů potřebných k realizaci optimálního řešení, které vyhovují požadavkům trhu a zahrnuje široký sortiment zabezpečovací techniky. Profesionální tým vyškolených odborníků Vám nabízí zkušenosti, odbornost a flexibilitu, které jsou velice důležité pro uspokojení potřeb všech zákazníků a je zaměřen na vyřešení všech situací a problémů. Obchodní strategie je založena na individuálním přístupu ke každému klientovi, přičemž se jedná o standardní službu firmy. Pro naše klienty zajišťujeme aktuální obchodní a technické informace, dodávky a vybrané akce Samozřejmostí jsou cenové kalkulace a nabídky s přesným rozpisem zboží, prací a služeb, které jsou již kompletní cenou za zakázku - bez dalšího navyšování ceny.

   Poskytujeme profesionální řešení v oblasti servisních činností. Samozřejmostí našich služeb je nepřetržitý servis 24 hodin, 7 dní v týdnu. Klademe maximální důraz na vysokou spolehlivost, kvalitně odvedenou práci, řízení projektů, systémovou a technickou podporu a servis během vlastního provozu."Naším cílem je spokojený zákazník" Poradenská služba je důležitou součástí činnosti naší firmy. Jedná se o komplexní pomoc při výběru vhodného typu systému, množství, počtu a umístění. Součástí služby je také zprostředkování a doplnění požadovaného typu a dodávky zařízení dle požadavků zákazníka. Samozřejmostí je vysoká kvalita jednotlivých dodávaných produktů, návrhu systému, přípravě a zpracování projektu,technická podpora a vlastní realizace dodávky a v neposlední řadě kvalitní záruční a pozáruční servis.

 

Strategie firmy

 

STABILITA A PROFESIONALITA

Společnost NEREUS, s.r.o. je dodavatelem slaboproudých systémů na klíč s mnohaletými zkušenostmi, bohatou referenční listinou a působností po celé České republice 

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Profesionální tým našich odborníků je připraven Vám kdykoliv nabídnout své zkušenosti k Vaší plné spokojenosti 

DOSTUPNOST  

Pro každého klienta nalezneme optimální řešení požadavků.
KVALITA

Při dodávce systémů v první řadě hledíme na kvalitu provedených prací. Všechny instalace provádí zkušení a proškolení pracovníci, podpoření kvalitním technickým zázemím. Náš servisní HOTLINE je schopný okamžitě reagovat na Vaše problémy s garantovanými dobami reakce i odstranění závady v celé České republice. 

NADSTANDARDNÍ ZÁRUČNÍ DOBA
SERVIS 24/7

SPOLEHLIVOST A ZKUŠENOST